IMG_0699
yoga ke snídani (1)

YOGA KE SNÍDANI

Jak jsi na tom s ranním vstáváním? Je to dřina? Nevzdávej to! Bude to tvrdá práce, ale my do toho jdeme s tebou! Brzká jóga posiluje celý organismus a podporuje metabolismus. Stačí pár pozdravů slunci a den začne s dobrou
náladou. Základem jsou i rehabilitační pozice.

YOGA K OBĚDU / Z-P

Polední lekce jógy s možností objednávky oběda přímo do studia. Protáhneš se, uvolníš si trapézy, záda i zápěstí, nabereš dech a s úsměvem na tváři můžeš pokračovat v práci.

yoga k obedu
yoga k obědu
julie lektorka yoga

ROCK YOGA / Z-P

Spíš než harmonizovat čakry potřebuješ dobít baterky? Chceš vyrýsovat tělo, ale rád bys udělal i něco pro svoji mysl, na chvíli se zastavil, vyčistil si hlavu a zklidnil se uprostřed každodenního shonu? Rád si poslechneš dobrou hudbu? Potom je pro tebe rock jóga jako dělaná!

VINYASA YOGA / Z-P

Sestava se proměňuje, ale střed těla zůstává zpevněný, pohyb následuje plynutí dechu a pozornost se přesunuje kousek po kousku po celém těle. Důraz kladen na individuální přístup. Každý přichází kvůli něčemu jinému a pro něco jiného. Ukážeme vám, jak se dostat do základních a posléze i pokročilých pozic. Důležité je najít si správný směr a dech. Pokud vám nějaká pozice nedělá dobře, vynecháte ji. Pokud vás něco pobolívá, dovedu vás do relaxační pozice. Základem jsou i rehabilitační pozice.

Yoga vinyasa v Brně
Ashtanga yoga vinyasa v Brně

ASHTANGA VINYASA / ENG / P-JB

Class based on ashtanga vinyasa style uses strong supportive breath to deepen the practice. This class pumps up our breath, increases stability,
flexibility, and strength. Series of asanas is intercalated by vinyasa. Through practice we shift attention towards our minds. By use of guided meditation we regenerate our bodies and find a new space within us.

YOGA RESTORING BODY AND MIND / ENG / Z-P

This practice is based on listening to the needs of your body, you go only as deep as you want to go and dive. Focus on recovery of your body, release all the tension, imbalances or even pain. Search harmony within yourself.

yoga v neděli
Yoga 2v1 pro těhotné ženy

YOGA 2V1 - PRO TĚHOTNÉ / Z

V těhotenství bychom svému tělu měly věnovat zvláštní pozornost, přece jen už nejde jenom o nás, jsme teď dva. 🙂
Při těhotenské józe se bezpečně protáhneme, posílíme potřebné svaly a necháme odpočinout namáhaným částem těla. A co je nejdůležitější, oddechneme si od každodenního shonu, vyčistíme si hlavu a získáme chvilku, kterou můžeme věnovat jenom samy sobě a miminku.

YOGA V ŠÁTKU- s hlavou v oblacích / Z-P

Létání v síti tě má odtrhnout od země a vyvolat v tobě pocit, že se vznášíš na obláčku. Lekce v síti zahrnují příjemné protažení, posílení a uvolnění obratlů bez zatížení na zemi. Součástí každé lekce jsou i obrácené pozice hlavou dolů. V našem studiu nabízíme akrobacii v šátku ve formě open class i jako uzavřený kurz.  Možná znáte i pod názvem Fly yoga nebo Antigravity yoga.

Fly yoga , Antigravity yoga, Yoga v šátku Brno v Brně
Yogu v šátku možná znáte i pod názvem Fly yoga nebo Antigravity yoga
Close up of woman practicing mudra meditation

YOGA NIDRA / ENG

Throught this practice we shift attention towards our minds. By use of guided
meditation we regenerate our body and find a new space within us.
Po dlouhém dni je nesmírně žádoucí zklidnit vířící mysl a nechat se vést hlasem instruktora do jejích hlubin a zase nazpět. Jóga spánku, kdy tělo
odpočívá, ale mysl zůstává bdělá. Blahodárná regenerace.

Yoga Active 50+

Yoga je vhodná v každém věku a čím jsme starší, tím důležitější je pravidelně se o své tělo starat. Yoga Active 50+ je zaměřená na správné dýchaní, úlevu zádům a jemné protažení a posílení celého těla, aby nám ještě dlouho sloužilo.

yoga pro seniory

VYSVĚTLIVKY: Z> začínám | P> pokročile pokračuji | JB> jedu bomby

Další lekce:

Scroll to Top